Україна, м. Київ та Київська область 

Поширені поломки газових плит

  Газові плити користуються популярністю у великих містах і невеликих населених пунктах. Найдоступніший і найдешевший вид палива має суттєвий недолік – вибухонебезпечність. Щоб уникнути виникнення несправностей в роботі плити, треба своєчасно проводити обслуговування та ремонт.

  Поширені поломки газових плит

  Всі несправності, пов’язані з підключенням і використанням газу, вимагають проведення ремонту професіоналами. Працівники газової служби мають спеціальними знаннями і необхідними навичками.

  Існують наступні поширені несправності:

  1. У приміщенні присутній запах газу. Ця небезпечна ситуація може призвести до вибуху або отруєння. Якщо з’явився характерний запах, то слід негайно перекрити подачу газу до плити і викликати фахівців. Якщо запах з’являється під час включення і роботи плити, то проблема може бути в неправильному підключенні обладнання.

  2. Слабке полум’я з конфорки. Одна з поширених проблем виникає через засмічення отвору жиклера. Тут потрібне регулювання повітряної заслінки. Ремонт краще довірити професіоналу

  3. Не працює духовка в плиті. При наявності вбудованої системи розпалу в духовій шафі слід перевірити підключення кабелю живлення до електричної мережі. Якщо після цього духовка не працює, то причиною, швидше за все, є поломка терморегулятора. Поломку повинен усунути майстер газової служби.

  При будь-якій несправності газової плити не треба ризикувати власним життям та оточуючих людей. Виклик фахівця дозволить швидко виправити неполадки.

  Особливості ремонту газових плит фахівцями

  Швидке і якісне усунення поломок газової плити може гарантувати тільки досвідчений майстер. Викликати співробітника служби можна в будь-який час доби. Всі види обслуговування і ремонту мають гарантійний термін. Якщо виникає спірна ситуація працівники служби вирішать проблему абсолютно безкоштовно.

  Наші фахівці з газового обладнання приїжджають на місце виклику з необхідними інструментами. Технічне обслуговування газових плит включає регулювання подачі газу на всіх режимах, очищення пальників від забруднень, перевірку відсутності витоку. У кожного користувача повинен бути складений договір, за яким здійснюється профілактика і ремонт газових приладів.