Україна, м. Київ та Київська область 

Ремонт газових плит

  rem-gaz.com.ua

  РЕМОНТ ГАЗОВИХ ПЛИТ ТА ДУХОВОК

  ПОВНОЦІННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

  РЕМОНТ ГАЗОВИХ ПЛИТ І ДУХОВОК

  ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ

  ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛИТ І ДУХОВОК

  НАЛАГОДЖЕННЯ РОБОТИ ГАЗОВОЇ ПЛИТИ

  МОНТАЖ ГАЗОВИХ ПЛИТ І ДУХОВОК

  ПРОДАЖ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПЧАСТИН ДО ГАЗОВОЇ ПЛИТИ И ДУХОВКИ

  ВИПРАВИТИ ВСІ ПОЛОМКИ!

  ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

   Газова плита в процесі експлуатації піддається природному зносу. Для підтримки газового обладнання в належному вигляді необхідно регулярно проводити профілактику. Ремонтом та обслуговуванням подібного обладнання займаються фахівці газових служб.

   Поломки газових плит можуть бути пов’язані з механічними пошкодженнями, зносом деталей. Деякі елементи можливо відновити після проведення ревізії. Якщо деталь сильно схильна до зносу, її замінюють на нову.

   При виникненні неполадок в роботі газової плити споживач повинен звернутися в компанію, яка надає технічне обслуговування. Ремонт проводять з перекриттям доступу газу в приміщення незважаючи на те, що поломка може бути не пов’язана з паливом. Моделі, оснащені електророзпалом, відключаються від мережі, щоб під час роботи не відбулася випадкова подача іскри.

   Засмічення конфорки

   Проблема супроводжується погіршенням роботи полум’я, воно горить слабо або повністю пропадає. Це часта поломка газової плити, яка відбувається в процесі експлуатації. Неакуратне користування плитою призводить до засмічення розсікача або форсунки.

   Засмічення цих елементів відбувається через потрапляння залишків їжі всередину конфорки. В результаті вона може повністю перестати працювати. Щоб усунути цю проблему фахівець відкручує болти і знімає верхню поверхню плити. Профілактика газового обладнання поверне працездатність конфорці.

   Не працює електрозапалювання

   Моделі, оснащені електророзпалом, автоматично подають іскру під час подачі газу на конфорку. Такий підхід спрощує користування газовою плитою, так як споживачеві не потрібно додатково використовувати інше джерело полум’я.

   У більшості випадків проблеми в п’єзоелементі не дають можливості здійснити розпал палива. Іноді всередину форсунки потрапляє вода, через яку пьеза не може коректно спрацювати. Тріщини на запальному елементі призводять до того, що іскра починає пробивати в сторону від розсікача.

   У деяких випадках можуть не спалахувати відразу всі конфорки. Така ситуація зазвичай пов’язана з пошкодженням проводу, який відповідає за подачу напруги на електрозапалювання. Неприпустимо використовувати скручування всередині газової плити. При виявленні пошкодженого проводу майстер повинен замінити його цілком. Провід підбирається потрібного перетину, а на його кінцях встановлюються відповідного розміру клеми.

   Дивіться основні поширені причини поломки газових плит.