Україна, м. Київ та Київська область 

Про компанію

  rem-gaz.com.ua

  ПРО КОМПАНІЮ

  ПРО НАС У ЦИФРАХ

  495+
  ВІДРЕМОНТОВАНИХ КОЛОНОК
  756+
  ВСТАНОВЛЕНИХ ГАЗОВИХ ПЛИТ
  899+
  КЛІЄНТІВ НА ОБСЛУГОВУВАННІ
  1100+
  КЛІЄНТІВ ЗАДОВОЛЕННИХ ЯКІСТЮ

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС

  Телефонуйте нам за вказаними телефонами або відправляєте заявку!

  ОБГОВОРЮЄМО ДЕТАЛІ

  Дізнаємося що у Вас трапилося, домовимося про дату і час виїзду до вас.

  ВИЇЗД МАЙСТРА

  Організуємо виїзд майстра і доставку потрібного обладнання або запчастин.

  ВИКОНУЄМО РОБОТУ

  Проводимо ремонт або монтаж, надаємо поради по експлуатації.

  ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

  РЕМОНТ І СЕРВІС ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ ВІД РЕМ-ГАЗ

  Сервісний ремонт газових колонок, котлів та плит – це явище досить рідкісне, оскільки пристрої відносяться до надійних та довговічних. Вони не часто виходять з ладу, тому виклик майстра для ремонту газових колонок може знадобитися рідко. Тим не менш, будь-яка техніка може з часом виходити з ладу і вимагатиме ремонту. У такому випадку рекомендується звертатися до компанії РЕМ-ГАЗ, фахівці якої замінять необхідні деталі, проведуть чищення пристрою, а також виконають інші роботи.

  Майстер із ремонту газових колонок компанії РЕМ-ГАЗ прибуде оперативно на місце проведення робіт та здійснить ремонт будь-якої складності. При проведенні заходів застосовується сучасне обладнання та інструменти. Ми працюємо із технікою всіх брендів.

  Якщо вам потрібен професіонал, який виконує ремонт за доступними розцінками та гарантією, варто звертатися до сервісного центру РЕМ-ГАЗ. Співробітники компанії протягом багатьох років займаються цією діяльністю, а тому знайомі з усіма нюансами виникнення поломок та їх усунення.

  У процесі експлуатації обладнання може виходити з ладу з різних причин, у тому числі через природне зношування елементів. Наш майстер прибуде на місце та після проведення діагностики виявить поломку та встановить причину її появи. Якщо буде потрібно, буде проведено чищення колонки та заміна зношених деталей.

  У жодному разі не рекомендується усувати неполадки газових колонок самостійно. Тільки після проведення діагностування фахівцем можна визначити точну картину, а також методи усунення та проведення ремонту редуктора газової колонки. Тому у всіх випадках при виході пристроїв з ладу рекомендується звертатися до нас, наші фахівці проведуть якісний ремонт побутової техніки в Києві та області.

  Співробітник компанії приїде до вас у вказаний час за призначеною адресою. На всі роботи видається гарантія. Також у ході проведення заходів фахівець дасть поради щодо експлуатації техніки, що допоможе продовжити термін її служби.