Україна, м. Київ і Київська область

Про компанію

rem-gaz.com.ua

ПРО КОМПАНІЮ

ПРО НАС В ЦИФРАХ

495+
ОТРЕМОНТИРОВАННЫХ КОЛОНОК
756+
УСТАНОВЛЕННЫХ ГАЗОВЫХ ПЛИТ
899+
КЛИЕНТОВ НА ОБСЛУЖИВАНИИ
1100+
КЛИЕНТОВ ДОВОЛЬНЫХ КАЧЕСТВОМ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС

Телефонуйте нам за вказаними телефонами або відправляєте заявку!

ОБГОВОРЮЄМО ДЕТАЛІ

Дізнаємося що у Вас трапилося, домовимося про дату і час виїзду до вас.

ВИЇЗД МАЙСТРА

Організуємо виїзд майстра і доставку потрібного обладнання або запчастин.

ВИКОНУЄМО РОБОТУ

Проводимо ремонт або монтаж, надаємо поради по експлуатації.

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

РЕМОНТ І СЕРВІС ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ ВІД РЕМ-ГАЗ

Сервісний ремонт газових колонок, котлів та плит – це явище досить рідкісне, так як пристрої відносяться до надійних і довговічним. Вони не часто виходять з ладу, а тому виклик майстра для ремонту газових колонок може знадобитися рідко. Проте, будь-яка техніка може з часом виходити з ладу і потребують ремонту. У такому випадку рекомендується звертатися в компанію РЕМ-ГАЗ, фахівці якої замінять необхідні деталі, буду виконувати чистку пристрою, а також виконають інші роботи.

Майстер по ремонту газових колонок компанії РЕМ-ГАЗ прибуде оперативно на місце проведення робіт і здійснить ремонт будь-якої складності. При проведенні заходів застосовується сучасне обладнання та інструменти. Ми працюємо з технікою всіх брендів.

Якщо вам потрібен професіонал, який виконує ремонт за доступними розцінками і гарантією, то варто звертатися в сервісний центр РЕМ-ГАЗ. Співробітники компанії протягом багатьох років займаються цією діяльністю, а тому знайомі з усіма нюансами виникнення поломок і їх усунення.

В процесі експлуатації обладнання може виходити з ладу з різних причин, в тому числі і з-за природного зносу елементів. Наш майстер прибуде на місце і після проведення діагностики виявить поломку і встановить причину її появи. Якщо буде потрібно, буде проведена чистка колонки і заміна зношених деталей.

Ні в якому разі не рекомендується усувати неполадки газових колонок самостійно. Тільки після проведення діагностування фахівцем можна визначити точну картину, а також методи усунення і проведення ремонту редуктора газової колонки. Тому у всіх випадках при виході пристроїв з ладу рекомендується звертатися до нас, наші фахівці проведуть якісний ремонт побутової техніки в Києві і області.

Співробітник компанії приїде до вас в зазначений час за призначеним адресою. На всі роботи видається гарантія. Також в ході проведення заходів фахівець дасть поради по експлуатації техніки, що допоможе продовжити термін її служби.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!