Україна, м. Київ та Київська область 

Особливості ремонту газової плити

  В даний час на ринку існує величезна клькість різних газових плит, які дійсно відповідають обіцяній якості. Сама по собі структура і механізм даного пристрою не є чимось складним, і, при правильному використанні, газова плита зможе прослужити вам більше десяти років.

  Однак трапляються нюанси, коли в той чи інший час все ж доводиться вдатися до послуг ремонту газових плит.

  Поломки газових плит

  Давайте розглянемо, що можна віднести до найбільш поширених несправностей, які призводять агрегат в стан непрацездатності.

  По-перше, це механічне зношування елементів і захисних конструкцій. Так само не варто забувати, що конфорка може стати забрудненої від зайвого жиру і води, що, в свою чергу, робить вільну подачу газу нездійсненною. І, нарешті, можлива банальна поломка кнопки електророзпалю.

  Слід пам’ятати, що газ – це, в першу чергу, вибухонебезпечний джерело, з яким необхідно звертатися гранично обережно. Навіть при повній впевненості в своїх силах не варто приступати до лагодження самостійно, а краще негайно звернутися до професіоналів по ремонту газових плит, щоб уникнути сумних наслідків.

  Тепер давайте розглянемо безпосередній процес ремонту.

  Починка і прочищення конфорки

  Найчастіше процес необережного приготування згодом засмічує невеликі отвори, через які надходить газ. Проблема даного роду вирішується досить легко і швидко. Для початку необхідно зняти конфорку і, розібравши її, гарненько прочистити рассекатель, не забувши про форсунку. Перед здійсненням даного дії потрібно дочекатися повного охолодження пальників.

  Налагодження електророзпалю

  Функції електророзпалю надають можливість розпалювати вогонь без використання сірників. Даний елемент виходить з ладу не дуже часто, проте його лагодження необхідна, адже вам навряд чи захочеться постійно вдаватися до допомоги запальнички або сірників, що приносить масу незручностей.

  Для гарантованої лагодження електророзпалю знадобиться його заміна. Необхідно повністю відключити плиту, після чого розібрати перегородку, яка розташована під нею. Нарешті, слід від’єднати зламався електророзжіг від кронштейна, поставивши на його місце новий. Перед зміною даного елемента в обов’язковому порядку має бути проведено відключення блоку з управління запалюванням.

  Починка газових плит на дому від РЕМ-ГАЗ

  Зрозуміло, плита – це важкий агрегат, який принесе значні розтрати при зайвої транспортуванні. Саме тому майстри рем-газ, що займаються ремонтом газових плит, виїжджають до вас додому.

  Всі види робіт виконуються на місці, без потреби виїзду в сервісний центр. Протягом години майстер зможе виявити проблему і негайно усунути її.

  Пам’ятайте, що не слід робити саморемонт, не маючи на те належного досвіду і навичок. Спеціаліст, який займеться ремонтом вашої проблеми, в обов’язковому порядку зробить все на професійному рівні, маючи для цього всі необхідні інструменти.

  Не ризикуйте власною безпекою і довірте рішення вашої проблеми в руки експертів!