Україна, м. Київ та Київська область 

Який газовий котел краще і як правильно його вибрати?

  Кращим вважається той газовий котел, який не представляє будь-якої небезпеки для здоров’я людини, дозволяє добре економити грошові кошти, зовсім не видає шуму і комфортний в експлуатації.

  Настінні вироби

  Вони призначені для простору, площа якого коливається в діапазоні від 100 і до 350-ти квадратів. Такі котли легко встановлювати, вони не займають багато місця і мають ефектним зовнішнім виглядом. У кожній моделі гази виходять по-різному. В якихось природним способом, в якихось примусово крізь так званий коаксіальний димар.

  Така модель потребує отворі, виконаному в стіновий поверхні, і відрізняється демократичною ціною, а також відмінною безпекою, так як продукти горіння майже моментально видаляються з приміщення за допомогою вентиляційного пристрою.

  Підлогові вироби

  Вироби відрізняються масивністю, великою вагою, тому стінна поверхня їх не витримує. Їм необхідний власний фундамент. Такі моделі діляться на атмосферні і оснащені надувними грілками.

  Перший варіант славиться бюджетною ціною, легкістю у використанні і безшумним функціонуванням. Другий варіант відрізняється відмінним ККД, але коштує досить дорого. До підлогового котла додається атмосферний пальник, а надувну споживачеві необхідно купувати самостійно.

  Вибір відповідного котла

  Газове пристрій вибирається виходячи з розміру будинку. Щоб правильно вирахувати необхідну потужність, необхідно врахувати будинковий простір і можливі теплові втрати. Подібний розрахунок зазвичай виконують теплові енергетики.

  Власнику будинку слід звернутися до інструкції, яка додається до котла. Там в розділі «технічні параметри» є відомості про домовик площі, при якій теплові втрати виявляться гранично низькими. Слід знати, що у потужності повинен бути невеликий запас (приблизно 25 відсотків). Якщо цей показник перевищити, то в роботі агрегату можуть початися збої.

  Важливо пам’ятати, що потужність котла обов’язково повинна бути регульованою. Одноступінчаті модифікації здатні функціонувати виключно на одній потужності. Двоступеневі володіють парою рівнів. Якщо ж у котла є так звана плавне регулювання, то господар будинку може вибирати досить точну потужність виходячи з власних потреб.

  Так як котел функціонує на стовідсоткову потужність тільки в момент опалювального сезону, то більш економічною моделлю показує себе пристрій, що має плавне регулювання.

  Команда майстрів РЕМ-ГАЗ з радістю допоможе вам у підборі потрібного котла, заповніть заявку тут або зв’яжіться з нами за вказаними контактами.